https://amso.pl/-AMSO-Komputery-Laptopy-poleasingowe-Warszawa-stock-3-pol.html

The Sims 3 Po Zmroku recenzja gry

Gra otwiera przed nami nowe możliwości, które są widoczne już w trybie tworzenia postaci. Mianowicie suwaki zwiększające „walory” simek. Pojawiło się również kilka nowych fryzur, wieczorowe stroje oraz dwie nowe cechy charakteru pozwalają tworzyć niepowtarzalne wirtualne postacie. Za plusa uważam to, że w dziale męskim pojawiło się dużo więcej dodatków. Dział ten zawsze był zaniedbywany, a tym razem miłe zaskoczenie.

Bridgeport – nowe miasto ,w którym może zamieszkać nasz bohater podzielone jest na dwie części. Położone na wyspie, ze stałym lądem połączone jedynie mostami. Pierwsza cześć przeznaczona jest dla  bogatych posiadaczy willi. Druga zaś to typowa miejska aglomeracja.  Znajdują się w niej drapacze chmur, w których można zamieszkać, kluby dyskotekowe, które są otwarte w ustalonych godzinach. W Bridgeport istnieje także sygnalizacja świetlna oraz metro, którym Simowie przemieszczają się po mieście. laptopy poleasingowe warszawa

Zamieszkanie w wieżowcu jest ciekawym urozmaiceniem gry. Jednak wiąże się z pewnym minusem. A mianowicie w wieżowcu może zamieszkać tylko jedna rodzina, a reszta budynku jest niewidoczna dla gracza, co powoduje, że dookoła naszego mieszkania widzimy jedynie czarne tło. Powoduje to uczucie „mieszkania w grobowcu”.

Nasz Sim nie może ot tak zamieszkać gdzie chce. Do gry został dołączony nowy status: osobowości. Bycie osobowością otwiera przed bohaterem nowe możliwości. Możemy zamieszkać w elitarnych apartamentach, czy odwiedzać kluby do których wstęp mają jedynie gwiazdy. Jednak zostanie znaną osobistością nie jest wcale takie łatwe. Kiedy jednak nam się to uda, całe miasto stoi przed nami otworem. Do zwiedzania mamy różne rodzaje klubów: od spelunek pełnych awantur do elitarnych klubów lokalnych gwiazd. Aby wszystko było jak najbardziej realistyczne Sim musi wyglądać i zachowywać się jak przystało na miejsce, które odwiedza. W innym wypadku może zostać z niego wyrzucony.

Dodatkowymi opcjami w grze są również: możliwość założenia zespołu muzycznego, a potem koncertowanie w klubach, nowe umiejętności: gra na fortepianie czy perkusji, miksologia, zmiany w trybie budowania np. tworzenie basenu na piętrze, mnóstwo nowych przedmiotów np. jacuzzi, , możliwość zostania wampirem a także kilka nowych ścieżek kariery.

Uważam, że gdy fani serii The Sims 3 przymkną oko na kilka niedociągnięć, to gra znów wciągnie ich na długie godziny, gdyż nigdy się nie kończy. Nowych opcji do przetestowania jest mnóstwo, a to co się wydarzy zależy tylko od nas.

Recenzję napisała osoba, która nie jest redaktorem portalu StacjaKultura.pl jednakże tekst jest własnością tej witryny, a my jesteśmy jej częścią.

Ocena: 9/10

Plusy:
+ Ciekawe nowości
+ Miejskie życie
+ Dużo dodatków
+ Możliwość bycia sławnym

Minusy:
– Powtarzalność
– W bloku może miekszać tylko jedna rodzina

Katarzyna Gałązka