Uncharted 3: Drake’s Deception zapowiedź gry

W zapowiedzi, które opublikowały już zachodnie serwisy możemy przeczytać, że Nathan Brake wyruszy na półwysep arabski, a w wyprawie będzie mu towarzyszył Victor Sullivan. Historia będzie wspomni również o relacjach protagosnity z jego mentorem Victorem Sullivanem. Niemniej, głównym celem jest chęć odnalezienia zaginionego miasta, a wstępne ustalenia wskazują, że jest ono ukryte na postni Rub′ al Khal.

Więcej informacji o fabule nie zdradzono, ale za to wiemy, że ponownie tytuł będzie cechował się dynamiczną akcją, którą już potwierdziło studio odpowiedzialne za tę produkcję. Dlatego też wszystkie dotychczasowo poznane elementy z poprzednich części powrócą i to podobno w znacznie większej ilości. „Ma ot być interaktywny film”, a to za sprawą nowoczesnej metody motion-capture, która została wykorzystana również przy filmie Avatar. Dzięki temu produkcja ma się stać jeszcze bardziej realistyczna. Wiemy również, że główny bohater będzie mógł walczyć z kilkoma przeciwnikami jednocześnie – na pięści etc. Komputery Warszawa

Z zapowiedzi, która pojawiła się w serwisie Entertainment Weekly możemy wyczytać, że:

Wcześniej myślano nad tytułem World of Deceit (Świat podstępów). Zmieniono jednak plany i dlatego mamy  Drake′s Deception, czyli Podstęp Drake′a. Według twórców tak jest najlepiej, gdyż jest nawiązanie do tego, co będzie robił protagonista. A dokładnie będzie oszukiwał ludzi i sam nie raz zostanie nabrany.

Producent podkreśla również, że ma zamiar skupić się również na trybie dla wielu graczy oraz opcji zabawy koperacyjnej.

Data premiery na razie nie jest znana, ale poznamy ją już w sobotę. Na razie plotki krążą, że będzie to koniec 2011 roku.

Laptopy poleasingowe Kraków