Witaj na forum poleasingowiec.pl

Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tania w eksploatacji drukarka laserowa.
Witam,
W niedługim czasie planuje pozbyć się mojej drukarki atramentowej i zastąpić ją urządzeniem laserowym. 
Poszukuję sprzętu taniego w utrzymaniu. Mile widziane jest również jakieś urządzenie wielofunkcyjne. 
Drukarka ma być stosowana jedynie w użytku domowym.  Budżet jaki chce na ten cel przeznaczyć to około 450zł.
Odpowiedz
(03-09-2017, 09:45 PM)Meowth napisał(a): Witam,
W niedługim czasie planuje pozbyć się mojej drukarki atramentowej i zastąpić ją urządzeniem laserowym. 
Poszukuję sprzętu taniego w utrzymaniu. Mile widziane jest również jakieś urządzenie wielofunkcyjne. 
Drukarka ma być stosowana jedynie w użytku domowym.  Budżet jaki chce na ten cel przeznaczyć to około 450zł.

Jeśli do domu z mniejszych to polecam hp 1102 porządny sprzęt w tej cenie idealny trochę większy i zarazem wydajniejsze to hp 2055 również model nie do zajechania te dwa są najlepsze . Urządzenia wielofunkcyjne może ktoś inny poleci nie miałem styczności niestety
Odpowiedz
Jeśli to ma być coś dobrego z wielofunkcyjnych to polecam: brother dcp-j4120dw lub brother 8070 te dwa modele bym polecał
Odpowiedz
Jeśli monochrom to wspomniane powyżej modele są bardzo dobre. Z kolorowych to niestety trzeba się liczyć z większymi gabarytami w przypadku laserowych drukarek - niestety.
AMSO Komputery poleasingowe to specjalistyczna firma, której głównym zadaniem jest dostarczanie sprzętu używanego klasy A. W ofercie przykładowo znajdziecie laptopy poleasingowe,
Odpowiedz
Polecam HP Laserjet p2055dn. Możliwość podpięcia do sieci, bardzo wydajna. Sami z nich korzystamy w firmie.

Model do obejrzenia w naszej gazetce: http://precio.pl/newsletter/precio_gazetka.pdf
Precio.pl - Wyselekcjonowane laptopy, monitory, komputery poleasingowe w klasie A+
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości