Witaj na forum poleasingowiec.pl

Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SSD - poleasingowe
Mam pytanie do firm handlujących komputerami i częściami poleasingowymi, głównie do Amso. Czy jest szansa na sprzedaż dysków SSD poleasingowych? Kiedyś w Amso były i nawet wziąłem jednego Intela. Jestem z niego zadowolony a przydałby mi się kolejny Wink
Odpowiedz
A bez problemu, coś znajdziemy, a jaka wielkość i producent ? Smile
AMSO Komputery poleasingowe to specjalistyczna firma, której głównym zadaniem jest dostarczanie sprzętu używanego klasy A. W ofercie przykładowo znajdziecie laptopy poleasingowe,
Odpowiedz
Pojemność nie duża, wystarczy mi 128GB na system. Ostatnio brałem u Was Intela ale nie upieram się na konkretną markę.
Odpowiedz
Intel 120 ssd mamy obecnie w cenie 170 zł za sztukę.
AMSO Komputery poleasingowe to specjalistyczna firma, której głównym zadaniem jest dostarczanie sprzętu używanego klasy A. W ofercie przykładowo znajdziecie laptopy poleasingowe,
Odpowiedz
A są na stronie by wziąć za punkty lojalnościowe? Bo nie widzę.
Odpowiedz
Niestety mamy ich zbyt mało, aby dodawać na stronę 5-6 sztuk. Można je zamówić u nas pisząc na maila.
Odpowiedz
Podłączę się do tematu.
A jeśli chodzi o pojemność 256 gb np. jaka cena?

Pozdrawiam
Odpowiedz
Oj na chwilę obecną tylko 120 ssd mamy w sprzedaży używane.
Odpowiedz
Proszę o znak, jak pojawią się 256gb, z jaką ceną.

Dziękuję
Pozdrawiam
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości