Witaj na forum poleasingowiec.pl

Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam
Jestem z Warszawy, posiadam Della e6230 uwielbiam sprzęt biznesowy, a zwłaszcza go składać, rozkładać.
Odpowiedz
Jesteśmy siecią sklepów, która zajmuje się sprzedażą urządzeń poleasingowych. Na forum będziemy wspólnie z kolegami starali się pomóc we wszystkich wątkach.
AMSO Komputery poleasingowe to specjalistyczna firma, której głównym zadaniem jest dostarczanie sprzętu używanego klasy A. W ofercie przykładowo znajdziecie laptopy poleasingowe,
Odpowiedz
Witam wszystkich. Posiadam della e6230 bardzo dobry sprzęt w niskiej cenie.
Odpowiedz
Dzień dobry wszystkim. Nazywał się Paweł, jestem ze Śląska. Zajmuje się dostarczaniem komputerów poleasingowych dla firm. Moim ulubionym dostawcą jest Amso Smile Przewinęło mi się przez ręce już wiele tego typu sprzętu ale ze względu na zainteresowania jestem zwolennikiem ThinkPadów. Myślę, że takie forum się przyda. Osobiście posiadam wiele ThinkPadów ale obecnie najwięcej korzystam z T530. I to w sumie tyle Wink
Odpowiedz
Ja to osobiście mam nadzieję, że nie pojawią się tutaj ludzie jak na innych forach z dziwnymmi pytaniami typu jak wgrać Windowsa z płyty Wink etc.
Odpowiedz
Cześć,

Również my jako Precio.pl chętnie dołączyliśmy do tego zacnego grona. W miarę możliwości będziemy pomagać użytkownikom w doborze sprzętu poleasingowego zwłaszcza w grade A+.
Precio.pl - Wyselekcjonowane laptopy, monitory, komputery poleasingowe w klasie A+
Odpowiedz
Witam wszystkich serdecznie.

Cieszę się że mogłem tu trafić.
od strony amso.pl

Serdeczne pozdrowienia!
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości